Spaghettisausverkoop 12 februari

De inschrijvingen voor onze spaghettisausverkoop komende zondag zijn intussen afgelopen (zie mail). Mits je het formulier ingevuld hebt, kan je op zondag 12 februari na de scoutsvergadering aanschuiven bij de kookploeg om je bestelling op te halen. Vergeet zeker niet om je eigen pot(je) mee te nemen! De betaling gebeurt bij afhaling.

Om de verkoop tot een succes te maken, roepen we ook de hulp in van alle Thilanen. We vragen aan alle leden om op de scoutsvergadering van zondag 12 februari een groente mee te nemen. In onderstaand lijstje kan je terugvinden welke groente er door welke tak zou voorzien moeten worden:

KAP1 + KAP2: twee wortels

JW + W + SW: één paprika

TT + JV1: twee ajuinen

JV2 + JV3: één courgette

V1: twee wortels

V2: één paprika

V3: twee ajuinen

VT: één courgette

Alvast een dikke merci! De kookploeg kan zo weer hun heerlijke spaghettisaus klaarmaken!

P.S De inschrijvingen voor onze thilaquiz op 25/02 zijn wel nog aan de gang, ook daar verscheen onlangs een mailtje over 🙂

Spaghettisausverkoop 12 februari
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial